За даними фінансових аналітиків доля імпорту на українському ринку стрімко виросла. На сьогоднішній день від початку року це вже більше як 1,3 мільярда доларів. Тому в таких умовах не дивно, що збірні вантажі доставити в Україну набагато простіше ніж окремі групи товарів.

Консолідований вантаж передбачає об’єднання схожих видів продукції, які можна транспортувати та зберігати разом. Це дозволяє зменшити затрати на доставку та зменшити терміни доставки. Якщо це не промислові товари, наприклад, одяг, то не має суттєвої різниці який саме, всі речі будуть нормально спаковані і перевозитись разом в одному контейнері, для їх зберігання не потрібно якихось спеціальних умов, головне сухість. Якщо ж це продовольчі товари, то їх потрібно перевозити в спеціальних рефрежираторах і доставити їх необхідно якомога швидше, відповідно одяг і продукти разом не повезеш.

Наші співробітники допоможуть підібрати Вам вантажі, які можна перевозити разом. Консолідований вантаж, як правило, розрахований на кілька замовників, тобто ми підберемо кілька замовлень від різних підприємців чи фізичних осіб і допоможемо зібрати вантажі на одну повноцінну відправку. Оскільки у нас є певна база клієнтів, і співпраця з консолідованими складами, то зібрати такий вантаж буде простіше, ніж Ви б самі шукали собі партнера на доставку. Відповідно вартість такої доставки буде менше, ніж би Ви окремо везли свою партію товару і привезти його можна набагато швидше.

Ми допоможемо зібрати всі необхідні документи та дозволи адже головне у ввезенні товарів з-за кордону це правильне оформлення всіх необхідних документів, тому якщо ви сумніваєтеся в тому, що самотужки зможете це зробити краще звернутися до професіоналів. Ми не перший день надаємо подібні послуги, тому наш досвід дозволяє гарантувати вчасну доставку без проблем.

Top