Міжнародні торгові шляхи існували задовго до того як з’явилися кордони і пропускні пункти. Одна країна виготовляла тканини інша продукти харчування, третя ще щось і всі вони прагнули обмінюватись товарами і на цьому заробляти. Після поділу чітких меж і появи митних органів торгівля перестала бути «стихійною» і має відповідати міжнародним нормам, законам і правилам. Тому і такий вид діяльності як митний брокер з’явився невипадково.

Оскільки самому розібратися у всіх тонкощах перевезень товарів через кордон не легко, а попит на імпортні товари в Україні немалий, то зовсім не дивно, що митні брокері користуються неабиякою популярністю. Це люди які займаються не перший рік ввезенням (вивозом) товарів, знають митне законодавство і зможуть Вас детально проконсультувати, що потрібно для оформлення і законного перевезення таких вантажів.

Окрім звичайних консультацій митний брокер допоможе вам все це оформити. Отримати акредитацію в митних органах, вибрати номери для груп товарів згідно класифікатора зовнішньоекономічної діяльності, зібрати та підготувати весь необхідний пакет документів для оформлення вантажу. Це можуть бути і дозволи на торгівлю, якісь ліцензії, і дозволи від санепідемстанції.

Митний брокер, напевне знає як правильно заповнювати всі транспортні документи, і Вам зовсім не потрібно вгадувати, що вписати в ту чи іншу графу.

Звісно, Ви можете самотужки цікавитись всіма правилами оформлення, але для цього потрібен час, а коли час іде на години, то краще звернутись до професіоналів, або хоча б проконсультуватись, щоб не допустити якихось помилок. Адже поки триватиме тяганина з документами ваш вантаж може зіпсуватись або бути вже не актуальним (щоб, наприклад, зимовий одяг не затримався через процедури оформлення і доїхав до Вашого магазину вже навесні).

Top