Міжнародне експедирування від компанії

ПрАТ «Укторгімпекс»:веземо з усього світу!

ПрАТ «Укторгімпекс» наряду з митно-брокерськими та складськими послугами пропонує своїм клієнтам  послуги в сфері міжнародних перевезень вантажів та їх експедирування.

1Експедирування вантажів є важливим етапом міжнародних перевезень. Висококваліфіковані спеціалісти компанії допоможуть підібрати оптимальний вид транспорту для перевезень того чи іншого вантажу, попередити можливі труднощі при перетині державних кордонів, допоможуть пройти різноманітні процедури на проміжних пунктах та проконтролюють переміщення вантажу. Саме ці послуги передбачає експедирування вантажу.

Компанія ПрАТ «Укторгімпекс» – це безпечна міжнародна доставка вантажів!

В загальному транспортно-експедиторські послуги мають  декілька складових, а саме:

  • Вибір оптимальних умов перевезення вантажу та виду транспорту (автомобільний, морський чи авіаційний) для перевезень.
  • Вибір найзручнішого та безпечного маршруту перевезень.
  • Попереднє замовлення транспортних засобів.
  • Укладання договорів на транспортно-експедиційне обслуговування при прямих та транзитних перевезеннях вантажів з використанням власного та транзитних митно-ліцензійних складів.
  • Оформлення документації по перетину державних кордонів.

Якщо перевезення відбувається через декілька транзитних країн, то в кожній з них необхідно пройти всі ці етапи. Крім того, якщо перевезення відбуваються автомобільним транспортом, важливо знати які перевізники в даній країні є надійними.

Гарантоване збереження вантажу під час доставки забезпечується:

  • страхуванням вантажу та відповідальністю перевізника;
  • можливістю оплати послуг після доставки вантажу.

На даний момент наша компанія працює над:

  • оптимізацією транспортних схем для існуючих за довгостроковими договорами вантажопотоків, що значно скоротить транспортні витрати власників вантажу, а нашому підприємству надасть статус генерального експедитора;
  • розширенням можливостей в сфері контейнерного сервісу та перевезення особистих речей в збірних контейнерах.

Підписавши договір на експедирування вантажу, компанія бере на себе відповідальність за вантаж з моменту прийому його на складі до доставки його до пункту призначення та здачі одержувачу. Експедирування допоможе клієнту вибрати найоптимальніший ланцюжок доставки та прискорити процес.

ПрАТ «Укторгімпекс» гарантує якісне експедирування та доставку вантажу  в обумовлені терміни.

Top