Відповідальне зберігання та складські послуги від компанії «Укторгімпекс» : з нами – надійно!

При перевезеннях  вантажу виникає необхідність зберігання його на складі на час оформлення документів. Деякі підприємці практикують розмитнення товару частинами, продовжуючи зберігати при цьому нерозмитнену частину вантажу на складі.

2До послуг клієнтів ПрАТ «Укторгімпекс» митний склад загальною площею 588 м2 обладнаний авто рампою. Площа складських приміщень загальнокомерційного призначення  понад 1500 м2. Розташовані вони на території залізничної станції Київ-Товарна, в центрі Києва.

Одне зі складських приміщень обладнане для зберігання медикаментів та має на це спеціальний дозвіл.

Основним напрямком послуг складської логістики є відповідальне зберігання вантажу.

Під відповідальним зберіганням розуміють господарську операцію по переданню, згідно з договором, матеріальних цінностей на тимчасове зберігання іншій особі (чи компанії) без права їх застосування у господарському обороті  та з подальшим поверненням їх власнику зі збереженими якісними та кількісними показниками.

Для забезпечення відповідального зберігання  на компанію покладається ряд обов’язків, серед яких:

  • роботи по обслуговуванню складу;
  • організація надійної охорони складу;
  • дотримання всіх вимог техніки безпеки в складських приміщеннях.

Відповідальне зберігання вантажу на складському комплексі забезпечується завдяки підтриманню належної  температури та вологості в приміщеннях, відповідності сучасним вимогам щодо контролю доступу та пожежної безпеки.

Що ви отримуєте?

Клієнт, що згідно договору розмістив свій вантаж на зберігання у складі компанії, має право на отримання складських послуг, до яких відносяться:

  • роботи по прийому та здачі вантажів;
  • роботи вантажно-розвантажувального циклу;
  • сортування, маркування та переупакування товарів;
  • надійний облік та контроль за збереженням вантажу;
  • перевірка якості та кількості вантажу;
  • проведення щомісячної дератизації районної СЕС для забезпечення надійного зберігання харчових вантажів.

З метою полегшення та прискорення вантажно-розвантажувального процесу склади обладнані сучасною технікою. Зокрема, тут працюють дизельні навантажувачі «Тойота», електронавантажувачі, штабелери та гідравлічні візки.

ПрАТ «Укторгімпекс» внесений до реєстру митних складів за № М/0086/V/00 від 06.09.2012 року з надання складських митних послуг і гарантує якісне обслуговування своїх клієнтів!

Top